Tim Morrill na Slovensku!

Aj vy máte pocit, že by ste radi trénovali efektívnejšie? Radi by ste sa zamerali na tú časť tréningu, ktorá vám dá najviac, ale neviete, ktorá to je a tak stále len hádžete v parku bez výkrokov alebo máte pocit, že po 5 km nízkym tempom budete dávať viac obrán? Prinášame vám horúcu novinku. Na Slovensko príde americký kondičný tréner Tim Morrill, ktorý sa špecializuje na kondičnú prípravu ultimátnych frisbistov a aktuálne je na výlete po Európe.
Prvá a základná otázka znie:
Prečo by som mal na tento kondičný tréning prísť?
Odpoveď je jednoduchá. Určite venuješ frisbee veľa svojho voľného času a určite chceš byť najlepší. Takisto prichádza zima a priestoru na taktické a herné zlepšovanie na ihrisku je menej. Preto je čas zefektívniť svoj tréning, zamerať sa na tie činnosti, ktoré ti dopomôžu zlepšiť sa čo najrýchlejšie. Tim Morril ti na svojej klinike ukáže, ako sa zlepšiť v činnostiach, ktoré ťa najviac posunú vpred po fyzickej stránke.
Ďalšie otázky sú opäť predvídateľné:
Miesto: Telocvičňa Na Pántoch, tam, kde prebehla tento víkend Kvalifikácia na HMSR a ženské HMSR.
Dátum: Streda 4. decembra
Čas: od 17:30 do 20:30 (čas je prbližný, budeme aktualizovať)
Kontakt: julik8@gmail.com, chorche@gmail.com
Prihlasovanie: na email organizátorom
Program: Celá klinika bude zameraná na tréning agility a výbušnosti. Ak chcete vedieť bližšie info, pozrite si toto video, kde sám Tim vysvetľuje, čo môžete čakať:
http://www.youtube.com/watch?v=SmIZCBdKV2c
Pozor, podobne ako na videu, ani naživo nie je Tim Morrill otitulkovaný. Rátaj s tým, že ak po anglicky nerozumieš, budeš odkázaný na reč Morrillovho tela.
Tešíme sa na vás, dúfame, že vám táto klinika ukáže veľa vecí, z ktorých budete môcť čerpať celú svoju zimnú prípravu.

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.