Kvalifikácia, Puklica a ženské HMSR

Už túto sobotu sa v Bratislave Na pántoch 9 slovenských tímov pobije o 5 voľných miest na Halové majstrovstvá Slovenska (1.-2. Feb 2014). Prvých 5 miest automaticky získali tímy ktoré sa minulý rok umiestnili medzi prvým a piatym miestom. Očakávané su všetky nepostupujúce tímy z minulého roka spolu s prekvapením v podobe dvoch nových tímov – Sky Up z Košíc a Blurays z Banskej Bystrice a jedného staronového – Expendables. Ako už ale názov napovedá, pri tomto tíme nepôjde o žiadnych nováčikov.

Sobotňajší večer bude patriť slávnostnému odovzdávaniu cien Puklica 2013, kde sa budú odovzdávať ceny najlepším hráčom tohto roka a takisto si zosumarizujeme celú uplynulú sezónu. Puklica 2013 sa bude konať vo Fratello pube na Rybničnej 61, na mieste, kde sa bude konať aj poturnajová večera (cca. 5 minút pešo od telocvične). Čas začiatku je stanovený na 20:30. Ako vždy, príďte slušne oblečení, frisbee casual pri takejto príležitosti neobstojí a obleky sú viac, než vítané.

Ultimátny víkend bude v nedeľu zavŕšený úžasnou novinkou – prvými ženskými halovými majstrovstvami Slovenska v histórii. Zúčastnia sa ich 4 tímy, Outsisterz, Layd’s, U.F.O Špacince a spojený tím Kefear-u a Senice. Nižší počet tímov však vyváži športový zážitok počas hry ale aj sledovania našich slovenských žien, na ktoré sa už teraz veľmi tešíme. Bližšie informácie o ženských halových majstrovstvách Slovenska nájdete na stránke http://ffindr.com/sk/event/slovakia/zenske-hmsr-2013 a o kvalifikácii na stránke http://ffindr.com/sk/event/slovakia/kvalifikacia-na-hmsr-2014.

Lukáš Domonkoš

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.