Prvé kolo Ultimate ligy SAF 2012 v Špačinciach

Ostatný týždeň sa uskutočnilo prvé kolo Ultimate ligy SAF 2012 v Špačinciach. Prvé ligové víťazstvo si zaknihoval tím Mental Discorders, ktorý v napínavom finále porazil o bod Golden Ants. Cenu Spirit of the Game vyhral tím Outsiterz, ktorý bol zároveň tretí a na peknom štvrtom mieste sa umiestnil domáci tím U.F.O. Špačince. Viac informácií v článku.

O Ultimate lige SAF 2012:
V tomto roku sa Ultimate liga SAF uskutoční ako kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska a teda víťaz ligy bude prvý nasadený na MSR. Oproti minulému ročníku ligy sa okrem názvu a prepojenia s MSR zmenilo jemne aj bodovanie, keďže sa znížili obdržané body pre B-tímy a takisto sa body za Spirit of the Game nebudú zarátavať do celkového hodnotenia, ale bude vyhlásený víťaz tejto ceny po ukončení ligy (nezávisle od MSR). Cene Spirit of the Game bude venovaná veľká pozornosť a preto budete môcť po ligových turnajoch nájsť detailné hodnotenia každého tímu, aby každý vedel, v ktorej kategórii má ešte rezervy.
K prvému kolu ligy:
Dátum:
14. až 15. apríla 2012
Miesto: Špačince (mapa je na ffindri)
Organizátor: U.F.O. Špačince
Kontakt: horvath.jozo..(at)..gmail.com
Výsledky turnaja:

  1. Mental Discorders
  2. Golden Ants
  3. Outsiterz
  4. U.F.O.Špačince
  5. Morthens Trnava
  6. Baník Lásky
  7. Discredit
  8. KeFEAR
  9. Kus Plastu
  10. Scorpions

Spirit of the Game:
Outsiterz
Kompletné výsledky zápasov si môžete prezrieť v priloženom dokumente a presné výsledky Spiritu (vrátane hodnotenia podľa jednotlivých kategórií a štatistiky, ktorý tím rozdal najviac bodov) môžete nájsť na internete v dokumente Spirit Špačince.
Info:
Viac info aj s tabuľkou na stránke ligy, alebo na facebookovskej stránke turnaja.
Info priamo o turnaji na www.ffindr.com