Naštartuj svoj tím vďaka dotácii zo SAFky

Máš projekt, ktorý by ti pomohol nabrať nových hráčov do tvojho tímu, ale nemáš peniaze na nové taniere alebo priestory? Máš juniorov, ktorí chcú ísť do Rakúska na turnaj spoznávať frisbee, ale vyhovárajú sa na krízu? Všetko sa dá, stačí ti len chuť a dobrý nápad, to ostatné vieme vyriešiť. Napíš nám o svojom projekte do 31. októbra a ak bude dobrý, môžeš na neho dostať dotáciu 100€. Nebudeš prvý a dúfajme ani posledný. Všetko potrebné nájdeš v článku.

Dotáciu môže dostať každý tím, alebo hráč na Slovensku. Všetky žiadosti porovná Výkonná rada SAF a posúdi, ktorá z nich by mohla mať najväčší prínos pre frisbee na Slovensku. Preto je ideálne popísať prínos projektu čo najkonkrétnejšie.
Dotácia má mať motivačný charakter a má sa viazať na zvýšenú aktivitu hráčov a tímov. Preto budú podporované hlavne projekty, ktoré sa budú viazať na ďalšiu prácu alebo ďalší rozvoj tímu a hráčov v ňom.

Dátumy:

Na podávanie žiadostí na dotácie budú počas roka vypísané dva termíny, a to 31. marca a 31. októbra. O udelení resp. neudelení sa rozhodne do mesiaca od konca podávania žiadostí.

Výška príspevku:
Na jedného žiadateľa je limit 100€. Celková výška dotácií pre všetkých žiadateľov na toto obdobie je 300€. Obe sumy sa môžu v odôvodnených prípadoch meniť.

Čo musí žiadosť obsahovať:

  • sumu, o ktorú sa žiada
  • spôsob využitia poskytnutých finančných prostriedkov
  • cieľovú skupinu, na ktorú bude pomoc zameraná
  • želaný výsledok, ku ktorému má táto pomoc prispieť a podľa ktorého sa bude dať neskôr zistiť či bola podpora smerovaná správnym smerom
  • približný počet hráčov, ktorí sa na aktivite budú podieľať a pre koľkých bude aktivita prínosná

 

Žiadosti o dotáciu je treba poslať na mailovú adresu safslovakia..(at)..gmail.com.
Keďže nejde o fazuľky, ale o jabĺčka, prikladáme aj pravidlá pre udelenie dotácie.
Veríme, že vám táto pomoc bude prospešná, že vám uľahčí rozbehnutie vašich projektov a že sa pridáte k už podporovaným skupinám, ktoré rozbiehajú svoju činnosť aj vďaka tejto malej, ale pomoci.
Výkonná rada Slovenskej asociácie frisbee