Miniturnaj v discgolfe v Kuchyni

Ako inak, za krásneho slnečného počasia sa v Kuchynskom Camp(e)ingParku sa 26.5.2012 uskutočnil turnaj campistov pod drobnohľadom zástupcov SAF. Hralo sa v skrátenej verzií pre začiatočníkov. Súťaž pozostávala z dvoch kôl: discgolf a putting contest. Okrem tradičného ihriska v lese pri kempe, ktoré môžu hráči poznať z Majstrovstiev Slovenska, sa netradične hralo aj na dne vypustenej vodnej nádrže.

V prvom kole zbierali hráči 3 body za účasť a 3 za každého zdolaného súpera. Túto súťaž odštartovalo 16 nováčikov, ktorí pred obedom zdolali prvé štyri jamky vo vypustenej vodnej priehrade a po obedňajšej prestávke ďalšie štyri na ihrisku v lese.
Druhé kolo, odohrali priamo v areáli CampingParku Karpaty. V tomto prípade sa udeľovali 2 body za každého porazeného hráča. Tu sme sa zapojili aj my, skúsenejší hráči (Sisa, Čirsson, KAShO).
Výhru, 50€ poukážku v známej bratislavskej reštaurácii, si odniesol Peter Červenka, ktorý sa predral k prvenstvu až v druhom kole a to až z piatej priečky. Musíme však spomenúť aj výkon najlepšieho Slováka v kategórií KID (do 6 rokov), ktorý sa držal po prvom kole, medzi dospelými, na neuveriteľnej druhej priečke.
Nižšie nájdete výsledkovú tabulu. Zoznam je písaný v poradí po prvom kole, pokračuje skóre prvé štyri jamky, druhé štyri jamky, body za prvé kolo, body za Putting Contest, body spolu a konečné poradie. Prípadné chyby v tabuľke majú svoje opodstatnenie a nebudeme sa k ním vyjadrovať 🙂