Majstrovstvá Slovenska v discgolfe

Majstrovstvá Slovenska v discgolfe 2010 sa uskutočnia v sobotu 16.10.2010 na ihrisku na Malom Slavíne v bratislavskom lesoparku. Začiatok podujatia je o 9:30, plánovaný koniec podujatia je okolo 17:30. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie na nedeľu 17.10.2010.

Kategórie
Súťažiť sa bude v štyroch kategóriach: PRO OPEN (pre skúsených hráčov), OPEN (pre menej skúsených hráčov), WOMEN (pre ženy) a JUNIORS (pre hráčov vo veku do 21 rokov vrátane, v deň podujatia). Hráči v kategóriach JUNIORS a WOMEN sú automaticky zaradení aj do kategórie OPEN (prípadne PRO OPEN, podľa vlastného výberu).
Miesto
Malý Slavín je situovaný v bratislavskom lesoparku, je dostupný len pre peších. Inštrukcia ako sa dostať na miesto nájdete na stránkach http://szf.sk/node/139 a http://szf.sk/node/279.

Súťaž
Hrá sa na 12 jamkovom pevnom ihrisku, ktoré je situavané najmä v lese. Používať môžete akékoľvek disky (vrátane diskov na ultimate), odporúča sa však hrať s discgolfovými diskami, ktoré budú v mieste podujatia k dispozícii na požičanie (do vyčerpania zásob).

Štartovné
Registračný poplatok ešte nie je presne stanovený (bude o pár dní), avšak predpokladáme, že bude vo výške 3 eurá pre členov SAF a 4 eurá pre nečlenov SAF. Na podujatí budú k dispozícii prihlášky za člena SAF na obdobie 2010/2011 (výška členského do augusta 2011 je 10 euro). Viac informácii o členstve v SAF nájdete na stránke http://szf.sk/node/256.

Ďalšie informácie
Na turnaj si doneste vlastnú stravu a nápoje. V blízkosti miesta turnaja nie je žiadne stravovacie zariadenie. Na mieste je však možné opekať, a to aj v prípade dažďa (vo veľkom prístrešku). Odporúčame tiež pevnú obuv a oblečenie do lesa.

Registrácia
Prejdite na registračnú webstránku.
Registrácia bude ukončená v piatok 15.10. na obed.
Maximálny počet súťažiacich je 36.

Zoznam doteraz prihlásených hráčov (spolu 21 hráčov):

 1. Richard Kollár
 2. Katarína Boďová
 3. Roman Miezga
 4. KAShO Grožaj
 5. Martin Krička
 6. Silvia Foltínová
 7. Michal Ondruš
 8. Branislav Jaško
 9. Adrián Németh
 10. Jurinko Feilhauer
 11. Beata Hergelová
 12. Miki Kvetan
 13. Hugo Krička
 14. Denisa Javorská
 15. Stano Harman
 16. Libor Gažovič
 17. Šimon Valkovič
 18. Stefan Dobrev
 19. Milan Durkovič
 20. Dušan Baník
 21. Bruno Michálek

Záujemcovia si môžu pozrieť aj video z Majstrovstiev ČR v discgolfe, ktoré sa konali v septembri, a ktoré obsahuje krátku inštruktáž o športe.