Konkurz na vedenie slovenskej ultimate reprezentácie OPEN a MIX na EUC 2015

Na základe výsledkov prieskumu Slovenskej asociácie Frisbee o záujme slovenských hráčov o reprezentovanie Slovenska na Majstrovstvách Európy krajín EUC 2015 (Kodaň, Dánsko, 27.7.-2.8.2015) Výkonná rada SAF na svojom zasadaní 18.9.2014 rozhodla, že Slovensko budú na turnaji EUC 2015 reprezentovať dva tímy, a to v divíziách OPEN a MIX. VR SAF sa dlho rozhodovala medzi štartom tímu MIX a WOMEN, avšak veľmi nízky počet prihlásených žien a naopak vysoký počet záujemcov medzi mužmi rozhodli, že štartovať bude z týchto dvoch tím v divízii MIX.

Prihlásil sa však dostatočný počet hráčov na to, aby sme na tento vrcholový turnaj vyslali dva silné slovenské tímy, ktoré budú konkurencieschopné minimálne našim stredoeurópskym rivalom.

Keďže by sme radi vyberali z čo najväčšieho počtu skúsených kandidátov na trénerov tak VR SAF vyhlasuje konkurz na miesta šéftrénera a manažéra tímov OPEN a MIX (bližšie špecifikácie týchto pozícií nájdete nižšie).

Víťazi konkurzu budú za svoju prácu pri tíme finančne zvýhodnení. Šéftréneri budú mať preplatené kompletné náklady na turnaj EUC (cca. 500 Euro), vrátane primeraného príspevku na cestu na turnaj a na stravu počas neho. Tímoví manažéri budú mať preplatených cca. 40% nákladov na tento turnaj (príspevok bude minimálne 200 Euro na každú osobu). Veríme, že sa medzi hráčmi nájdu takí, pre ktorých bude táto finančná motivácia kompenzáciou za čas strávený vedením tímu. Uzávierka konkurzu je v piatok 24.10.2014 o 24:00. Záujemcovia musia poslať email na našu adresu safslovakia@gmail.com, správa by mala obsahovať meno záujemcu, popis jeho skúsenosti s vedením a administráciou tímov v minulosti (všetci záujemcovia), skúsenosti z absolvovania tréningov rôznych tímov, môže obsahovať návrh na dvoch asistentov a stručné vysvetlenie, prečo máme vybrať práve jeho (len šéftréneri). Výsledky konkurzu budú zverejnené začiatkom novembra 2015.

Ako pomôcka pre všetkých, ktorí chcú sledovať počty prihlasených kandidátov sme pre vás pripravili dokument, v ktorom nájdete všetkých aktuálne prihlásených kandidátov.
Dokument Záujemcovia o post trénera a manažéra reprezentácie SR

Vaša VR SAF

=======================================

Špecifikácia pozícií:

Šéftréner (1 x OPEN, 1x MIX)

Práva a zodpovednosti: finálne slovo pri určovaní spôsobu prípravy na turnaj, výbere herných stratégií a výbere hráčov na turnaj (navrhovanú zostavu vždy schvaľuje po konzultácii so šéftrénerom VR SAF). Koordinácia prípravy, výber prípravných turnajov.
Finančný príspevok: 100% nákladov na EUC 2015 (príspevok na dopravu a stravu v primeranej výške), min. 500 EUR.
Očakávame: skúsenosti s tréningami klubov a tímov, skúsenosti s vedením klubov alebo tímov, Hráčske skúsenosti na kompetetívnej európskej úrovni. Tréner môže byť hrajúci alebo v ideálnom prípade nehrajúci.
Šéftréner navrhne 2 asistentov (navrhovaných asistentov po konzultácii so šéftrénerom schvaľuje VR SAF. Odporúčame aby minimálne jeden asistent bol z iného tímu ako šéftréner.

Asistenti trénera (2x OPEN, 2x MIX) majú taktiež nárok na  finančnú odmenu: cca. 40% nákladov na EUC 2015 (príspevok na dopravu a stravu v primeranej výške), min. 200 EUR.

Tímový manažér (1 x OPEN, 1x MIX)
Práva a zodpovednosti:
vedenie financií, dohadovanie prípravných kempov, zabezpečovanie dopravy na turnaje…
Finančný príspevok: cca. 40% nákladov na EUC 2015 (príspevok na dopravu a stravu v primeranej výške), min. 200 EUR.
Očakávame: skúsenosti s manažovaním tímu alebo podujatia a s tým spojenou administratívou vítané. Manažér môže byť hrajúci alebo aj nehrajúci, s hráčskymi skúsenosťami, ktoré však pre výber manažéra nie sú rozhodujúce.

Diskusia

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.