Halový HAT turnaj v Senici

Senický Ultimate tím Kus Plastu v spolupráci so SAF pre Vás pripravil už 4. ročník halového HAT turnaja v Senici.
Kedy: 4.1.2014, začiatok 9:30, koniec približne 19:00
Kde: Gymnázium L. Novomeského v Senici, Dlhá ulica 1037/12
Za koľko: 6 eur/osoba (+/- 1 euro; v cene je poplatok za telocvičňu, prespanie, PÁRTY, ceny, minerálky a neskutočné, tradične dokonalé, POMAZÁNKY s pečivom)
Registrácia: je spustená na nasledovnom linku (kapacita 80 hráčov):
Prihlasovanie
Ako: Rovnomerne silné zmiešané tímy, 5 na 5, continuous systém, ihrisko 40x20m, hrací čas 20 minút, 5 minútové prestávky medzi zápasmi.
Bližšie info: Po uzavretí registrácie (pár dní pred turnajom) rozdelíme hráčov do tímov podľa preferenciía tak, aby tímy boli čo rovnomerne vyvážené. Hrať sa bude podľa klasických pravidiel platných od začiatku roka 2013 s úpravou pre halu – brick na hranici koncovej zóny, stall count 8 sekúnd. Po uplynutí časového limitu zápasu (20 minút) sa bude dohrávať do najbližšieho turnoveru/bodu (!), po ktorom zápas končí. Zápas môže skončiť aj remízou. Každý tím má v každom zápase nárok na jeden minútový time-out, najneskôr však dve minúty do konca zápasu (čas sa nezastavuje). Formát turnaja (rozpis zápasov) bude známy až na mieste a bude sa odvíjať od počtu registrovaných hráčov.
Prosím všetkých registrovaných hráčov, aby sa dostavili už o 9:00 hod. na miesto konania turnaja. O 9:30 bude nasledovať rozdelenie hráčov do jednotlivých tímov a o 10:00 začne prvý zápas.
V mene tímu Kus Plastu Vás všetkých srdečne zve a na Vašu účasť sa teší
Bicman
Kontakt: ptrcibula@gmail.com

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.