Finále Slovenskej discgolfovej ligy 2012

Pozývame všetkých na záverečný turnaj Slovenskej discgolfovej ligy a zároveň aj posledný oficiálny turnaj v DG na Slovensku v roku 2012. Turnaj o cenu Campingparku Karpaty sa bude konať v nedeľu 14.10.2012 v Kuchyni, kde bude pripravené 9-jamkové lesné ihrisko. Registrácia a viac informácií o turnaji v článku.

Slovenská discgolfová liga 2012
Počas roku 2012 prebehol na ihrisku Malý Slavín ďalší ročník Slovenskej discgolfovej ligy. Jej finále je však otvoreným turnajom pre všetkých hráčov, aj tých čo sa ligy nezúčastnili. Vo finále ligy, ktoré bude zároveň súťažou o cenu Campingparku Karpaty, sa bude súťažiť ako na samostatnom turnaji v dvoch kategóriách OPEN a WOMEN. Nasadenie do skupín v prvom kole finále bude podľa SK tagov 2012. Viac informácií o Slovenskej discgolfovej lige nájdete na jej stránke.
Termín
Turnaj sa konať v nedeľu 14.10.2012. Registrácia bude prebiehať na mieste od 09:30. Trénovať na ihrisko budú prípadní záujemcovia už v sobotu. V nedeľu po skončení súťaže v discgolfe prebehne ešte súťaž v speed discgolfe (9-jamkové ihrisko treba absolvovať v čo najkratšom čase na ľubovoľný počet pokusov) so špeciálnou hodnotnou cenou pre víťaza.
Program turnaja o cenu Campingparku Karpaty
09:30 – registrácia hráčov
10:00 – players meeting
10:15 – prvé kolo (2×9 jamiek za sebou)
12:30 – prestávka (obed)
14:00 – druhé kolo (2×9 jamiek za sebou)
15:30 – finále (1×9 jamiek)
16:30 – SPEED discgolf – špeciálna cena pre víťaza
17:00 – vyhodnotenie
17:30 – rozchod
Poplatky
Turnajový poplatok je 3 Euro pre členov Slovenskej asociácie Frisbee a 4 Euro pre nečlenov.

Registrácia
Predturnajová registrácia prebieha na turnajovej stránke, kde nájdete po skončení turnaja aj kompletné výsledky. Prihlásiť na turnaj sa však dá aj na mieste v deň turnaja.
Miesto a ihrisko
Campingpark Karpaty Kuchyňa je blízko Bratislavy na Záhorí kúsok za obcou Kuchyňa. Ihrisko má 9 jamiek, je v lesnom teréne. Dĺžky jamiek sú v rozpätí od 30 do 80 metrov, a sú vhodné aj pre začiatočníkov. V Campingparku je aj možnosť stanovať.
Strava
Na mieste ponúkame domáce pivko z Prieval – Sandorf 1L 2-2,50€ (podľa druhu). Na obed bude ponúknutý guláš, ktorý si zakúpite za prijateľnú cenu ráno pri registrácií (ak by niekto z registrovaných hráčov nemal záujem o guláš, dajte nám to vedieť do 11.10.). Alko, nealko sa bude dať počas turnaja zakúpiť na recepcií kempu.
Disky
Hráčom, ktorí nemajú discgolfové disky, ich môžeme na mieste zapožičať. Ak disky potrebujete požičať, uveďte to v poznámke pri registrácii.

Kontakt
Ak máte nejaké otázky alebo pripomienky, adresujte ich organizátorom turnaja emailom: cirsson (a) gmail.com, kasho30 (a) gmail.com.
Na vašu účasť na turnaji sa tešíme.

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.