ECBU 2013 – výzva na reprezentovanie!!!!

Majstrovstvá Európy v plážovom ultimate (ECBU – European Championship of Beach Ultimate) sa budú konať v Calafell Beach, Tarragona, Španielsku, od štvrtka 27. júna do nedele 30. júna 2013 (so stredou ako check-in dňom a v nedeľu sa odohrajú len finálové zápasy).
INFORMÁCIE O POPLATKOCH V ČLÁNKU spolu s novým dotazníkom.

Poplatky sú nasledovné – 385 Eur Team Fee, 135 Eur Player Fee, 4noci po 20 Eur (najlacnejšie ponúkané ubytovanie), doprava odhadom 80-100 Eur plus jedlo minimálne 30 Eur = približne 361 Eur na hráča pri 15 člennom tíme. Toto nezahŕňa prípravu ani prípravné turnaje.
Viac informácii na www.ecbu2013.org. Každý účastník však musí počitať s povinnosťou zúčastniť sa tréningov, kempov či prípravných turnajov a s tým spojenými nákladmi. Prosíme podľa toho aj vypĺňať dotazník.
SAF plánuje vyslať na tieto majstrovstvá národný tím(y). Aby vyhovela prianiam svojich členov, snažíme sa získať čo najpresnejšie informácie ohľadom ich predstáv a prípadnej účasti na tomto turnaji. Preto vás prosíme o vyplnenie nasledovného dotazníka čo najpresnejšie a najdetajlnejšie. V krátkej dobe po vyhodnotení dotazníka a následného vybratia divízii, v ktorých bude Slovensko súťažiť, osloví VR SAF skúsených hráčov a ponúkne im post vo vedení tímu(ov).
Prosíme aby dotazník vypĺňali iba členovia SAF alebo hráči, ktorí sa plánujú stať členmi SAF na sezónu 2012-2013. Ak nemáte záujem zúčastniť sa ECBU 2013 – PROSÍM NEVYPĹŇAJTE DOTAZNÍK.
Uzávierka dotazníka je predĺžená do 9. decembra 2012 o 23:59.
Dotazník ECBU 2013 nájdete na nasledujúcom odkaze: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?pli=1&formkey=dHBlMjQyZTkzU…
Pokiaľ sa zmenili na základe nových informácií aj odpovede na Vaše ostatné otázky, prosím odpovedzte na originálny – ECBU 2013 – dotazník odznova – brať v ohľad budeme len posledný vyplnený dotazník vo Vašom mene.
Ak ste už dotazník ECBU 2013 vyplnili, prosím vyplnťe nasledujúcu otázku o schopnosti pokryť finančné náklady s ohľadom na teraz známu výšku poplatkov:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dElmbjlWdUVrNnJfOGp…

Veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu.
VR SAF

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.