Čo ponúkne členstvo v SAF do konca mája 2010.

Určite ste si všetci všimli, že v posledných mesiacoch sa začalo aktívne hovoriť a pracovať na „novom začiatku“ Slovenskej asociácie Frisbee (SAF). Aby nezostalo len pri slovách, rád by som Vás menom celej prípravnej komisie SAF pozval na ultimate frisbee akcie organizované asociáciou v nasledujúcej sezóne. Všetky akcie budú jednodňové a nízkorozpočtové. Našou snahou je čo najviac zvýhodňovať členov SAF, pre ktorých sú tieto akcie predovšetkým určené. Presný termín ako aj ostatné organizačne detaily sa dozviete včas z nášho webu (www.szf.sk).

  1. September 2009: Majstrovstvá Slovenska OUTDOOR sezóna 2009/2010. MS sa stanú prvou možnosťou vstúpenia členov do „novej“ SAF. Členský príspevok do konca mája 2010 získajú zúčastnení hráči zadarmo (bude súčasťou hráčskeho poplatku), stačí len vyplniť prihlášku. Zároveň sa po odohraní finále uskutoční valné zhromaždenie členov Slovenskej asociácie Frisbee, na ktorom sa prerokujú potrebné veci na správne fungovanie SAF a zvolia sa členovia Riadiacej a Dozornej rady SAF.
  2. Január 2010: Majstrovstvá Slovenska INDOOR sezóna 2009/2010. Členovia SAF budú mat výrazné zľavy na štartovnom.
  3. Marec 2010: Blowout 2010. Kultový turnaj na umelej tráve. Členovia SAF budú mat výrazné zľavy na štartovnom.
  4. Máj 2010: Tréningový kemp v Trnave OUTDOOR. Kemp bude zameraný na rozvoj individuálnych schopností, ukážku rôznych taktík, ako obranných, tak útočných. Členovia SAF budú mať vstup zadarmo alebo za minimálny poplatok.

Teším sa, že spolu strávime viac času na turnajoch a kempoch organizovaných pre nás u nás doma, a verím, že naše spoločné úsilie povedie k zlepšeniu vzťahov medzi slovenskými klubmi a slovenskými hráčmi diskových športov všeobecne. Veď jednou z najkrajších vecí na našom šprote je športové správanie a vzájomný rešpekt protihráčov. Skrátene SPIRIT OF THE GAME. Verím, že v tomto duchu bude fungovať aj Slovenskej asociácia Frisbee, a že sa o to pričiníme všetci.
S pozdravom
Branislav Jaško (Branki)
člen prípravnej komisie