Valné zhromaždenie SAF

Počas Majstrovstiev Slovenska v Zlatých Moravciach V sobotu 15.9.2012 približne o 19:30 v mieste večere prebehne Valné zhromaždenie Slovenskej asociácie Frisbee, na ktoré pozývame všetkých našich členov. Zúčastniť a hlasovať na ňom môžu všetci tí, ktorí boli niekedy v roku 2012 členmi SAF, t.j. aj tí hráči, ktorí sa členmi stanú tento rok až na Majstrovstvách Slovenska (keďže sa v septembri každý rok začína nové členské obdobie, všetci hráči na MSR musia uhradiť členské na najbližší rok).

Program Valného zhromaždenia

  1. Otvorenie Valného zhromaždenia SAF
  2. Voľba zapisovateľov
  3. Voľba overovateľov
  4. Diskusia a hlasovanie o prijatí Výročnej správy o činnosti SAF za obdobie máj 2011 – apríl 2012 a Výročnej finančnej správy SAF za rok 2011
  5. Krátky súhrn informácií o SAF, krátka informácia o sezóne 2012-2013
  6. Diskusia
  7. Ukončenie Valného zhromaždenia SAF

Diskusia so záujemcami bude následne prebiehať osobitne v tichých priestoroch na mieste, ktoré sa oznámi počas VZ SAF. Radi na diskusii uvítame zástupcov všetkých slovenských klubov.
Výročné správy nájdete na našich stránkach
Výročné Spravy
a
finančné správy
Tieto správy už boli schválené Výkonnou a následne aj Dozornou radou SAF, naše Stanovy však vyžadujú, aby sme ich predložili na posúdenie aj všetkým členom SAF pred Valným zhromaždením. Ak máte k výročným správam nejaké otázky alebo pripomienky, adresujte nám ich emailom na adresu safslovakia@gmail.com alebo priamo ústne na Valnom zhromaždení a následnej diskusii.

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.