Prvý turnaj po konci sveta – halový HAT v Senici

Podľa najnovších informácií a prognóz Svetového zväzu veštcov a šarlatánov by malo byť v novom svete Ultimate frisbee najrozšírenejším športom. Preto Ultimate team Kus Plastu Senica v spolupráci so Slovenskou asociáciou Frisbee (SAF) začal tieto predpovede napĺňať hneď od počiatku nového sveta a pripravil pre Vás už tretí ročník halového HAT turnaja v Senici.

Kedy: 12.1.2013, začiatok 9:00, koniec približne 19:00
Kde: Gymnázium L. Novomeského v Senici, Dlhá Ulica 1037/12
Za koľko: max 6 eur/osoba (v cene je poplatok za telocvičňu, ceny, minerálky, skvelé domáce pomazánky, prespanie z piatka na sobotu a vstup na BeforePárty)
Registrácia: je otvorená. Limit je 80 hráčov. Prihlásiť sa môžete
na registračnej stránke.
Ako: rovnomerne silné zmiešané tímy, 5 na 5, ihrisko 20x40m, hrací čas 20 minút, 5 minútové prestávky medzi zápasmi.
Bližšie info: Po uzavretí registrácie (pár dní pred turnajom) rozdelíme hráčov do tímov podľa preferencií a tak, aby tímy boli rovnomerne vyvážené. Hrať sa bude podľa klasických halových pravidiel, brick na hranici bodovej zóny, stall count 8 sekúnd. Limit na pull bude 40 sekúnd a bude kontrolovaný. Po vypršaní časového limitu zápasu (20 minút) sa bude dohrávať do najbližšieho turnoveru/bodu (!), po ktorom zápas skončí. Zápas sa môže skončiť aj remízou. Každý tím má v každom zápase nárok na jeden minútový time-out, najneskôr však dve minúty do konca zápasu. Formát turnaja (rozpis zápasov) bude ešte spresnený v závislosti na počte registrovaných hráčov.
Prosíme všetkých prihlásených aby sa dostavili už o 9:00 hod. na miesto konania turnaja. O 9:30 bude nasledovať rozdelenie do jednotlivých tímov.
V mene tímu Kus Plastu Vás všetkých srdečne zvú a na Vašu účasť sa tešia
Urban, Filip a Bicman
Kontakt: urban.sivak…at….gmail.com, filip.hyza…at…gmail.com, ptrcibula…at…gmail.com

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.