Pracovné stretnutie komisie Ultimate a aktívnych členov

Posledný novembrový víkend sa kúsok od Žiliny konala dlho očakávaná chata Slovenskej asociácie Frisbee, sekcie Ultimate. V spoločenskej miestnosti školy v prírode Šipková sa zišli členovia ultimate komisie SAF a VR, vedenia reprezentácií, organizátori SLU, zástupcovia klubov a hráči so záujmom aktívne prispieť k zlepšeniu frisbee diania na Slovensku. Hlavnými témami bol rozvoj ultimate na Slovensku a reprezentácie Slovenska na nadchádzajúce európske a svetové podujatia (EBUC, EUC, WU24, EYUC U17+U20). Dôležitým bodom bol tiež koniec funkčného obdobia volených členov a s tým spojené voľby do ULT komisie a výkonnej rady.

Program pozostával z prednášok, diskusií a skupinových aktivít, ktorých cieľom bolo prísť s nápadmi na zlepšenie fungovania na základe príslovia „Viac hláv, viac
rozumu“. Oddychom od spoločného brainstorming-u bol sobotný výlet – turistika v neďalekých Jánošíkových dierach. Veríme, že chata prispela k plynulému prechodu do nového funkčného obdobia, a že účastníkov inšpirovala k väčšiemu zapojeniu do diania v ultimate komunite a slovenskej asociácii.