Mental Discorders prezimuje v lige Wulebrat na prvom mieste

Dnes skončila prvá časť rekreačnej ligy Wulebrat ktorej sa zúčasnilo 7 tímov z Bratislavy a okolia. Po treťom veľmi zamotanom kole nakoniec prečká sviatkové obdobie na prvom mieste tím Mental Discorders.

Tretie kolo prinieslo aj prekvapenia zčasti spôsobené aj systémom súťaže, kde sa okrem dosiahnutých bodov započítava aj SOTG a počet kmeňových hráčov.

bodovaví vzorec: (body + sotg) x počet hráčov

Organizátori tak chceli podčiarknúť rozvojový element súťaže a fair play. Tým že ide o rekreačnú fun ligu môžu hráči medzi tímami migrovať ale body za migrujúcich hráčov tím neziskáva.

Dnes ovládol ligu dievčenský tím Disc it! ktorý potrápil všetky tímy a nakoniec vďaka početnosti tretie kolo suverenne vyhral. Ďalší dievčenský tím Nyan Cat, pozostávajúci z dievčat ZŠ Marianka, dnes po výbornom výkone zaknihoval aj prvé dve výhry. Prekvapivo favoriti Mental Discorders a Krokouš ťahali často za kratší koniec a obsadili spodne pozície v tabuľke. Tímy Discredit,  Ančovičky a Scoprions predvádzali zaujímavú, dravú, oku diváka lahodiacu hru  a ich vzájomné zápasy boli veľmi dramatické a pre ligu obohacujúce.

Štvrté kolo WULEBRATu sa uskutoční až 13. februára 2016

tabuľka výsledkov

 

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.