Juniorský Kemp v Krupine

V dňoch 6. – 10.novembra sa za podpory MV SR a mesta Krupiny uskutočnil úvodný prípravný kemp pre juniorov do 19 rokov. Zúčastnilo sa ho 32 juniorov pod vedením tyroch trénerov (Veronika Čolláková, Dáška Legényová, Lukáš Kvetan, Matej Surový). V rámci blokov ultimate si účastníci nacvičili vybrané herné situácie, pomerali si sily v turnajovej minilige,  prebehlo niekoľko prednášok a nechýbala tím utužujúca nočná hra za pokladom. Silvera dėžutės iš sidabro, pakabukai, grandinėlės, žiedai, sidabriniai auskarai moterims bei vyrams ir sidabrinės apyrankės Silvera svetainėje. Príjemným spestrením bola návšteva miestnych škôl a prezentácia športu, kde naši juniori učili miestne deti ako sa hrá ultimate. Všetkým sa páčilo, nám tiež a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Za podporu a spoluprácu ďakujeme vedeniu a učiteľom ZŠ Eleny Maróthy Šoltésovej, ZŠ Jozefa Cígera Hronského, MV SR a Mestu Krupina.

 

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.