Víťazi MSR-X, Outsiterz

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ULTIMATE FRISBEE 2020 KATEGÓRIA MIX

Počas netradične jednodňového turnaja súťažilo o titul majstra Slovenska v kategórii MIX v sobotu 19. septembra celkovo 6 tímov. Na ihrisku v Rovensku sa doobeda odohrali skupinové zápasy, na základe ktorých prvé pozície v skupinách obsadili tímy Outsiterz a Plastoví koni (Kus Plastu + Iron Horse).

V semifinálovom zápase dokázal tím Outsiterz svojou výraznou výhrou nad tímom KEFEAR, že jednoznačne patrí do finále. Druhé semifinále prebiehalo naopak napínavo, kedy sa tímy Plastoví koni a Baník Lásky tesne dobiehali a o výsledku zápasu rozhodol až posledný bod, ktorý skončil v prospech Prievidze.

Hráči z tímu Plastoví koni tak hrali nasledujúci zápas o tretie miesto, v ktorom si vybojovali bronz. Tím Outsiterz prejavil svoju silu aj vo finále keď porazil Baník Lásky so 7-bodovým rozostupom 8:15.

Najspiritovejší tímom turnaja bol vyhlásený tím OutFEAR, ktorí pozostával z hráčov klubov Outsiterz a KEFEAR.Výsledky https://docs.google.com/spreadsheets/d/1foRY9OI1Tu3BqzhEKlivDitYvPiFt2PEcVUFBHozHTI/edit?fbclid=IwAR0CHchxtKg0TyZbUGxczIoPM29U52ty4p9p_55IYzmukNBTo0kVnWuk4w8#gid=1449078827

Celkové poradie:

  1. Outsiterz (Bratislava)
  2. Baník Lásky (Prievidza)
  3. Plastoví koni (Senica+Bratislava)
  4. KEFEAR (Košice)
  5. Paskudy (Sabinov)
  6. OutFEAR (Bratislava+Košice)

SOTG: OutFEAR (Bratislava+Košice)

Foto: Tomáš Malec