Magdeburg 12. – 13. 12. 2009 by Branki

Magdeburg. Nemecké mestečko v okolí Berlína. To je jedine čo som o tom turnaji vedel. Ešte to že sa tam chystá Žlutá Zimnice. Neviem presne podrobnosti ako sme sa dostali vlastne k tomu že tam ja s Beatkou vôbec pôjdeme, ale asi osud to chcel a zrazu sedíme v aute smer Praha. Dokonca sa to odohralo všetko tak rýchlo že ani neviem kto to cele dokázal tak naplánovať a zrealizovať.

Ja som fungoval len ako šofér a nechal som sa unášať prúdom udalostí. Pred turnajom sme stihli absolvovať tréning ŽZ v Prahe a ešte sme stihli aj zažúrovať na mieste konania turnaja.
Bol to môj prvý tohto sezónny turnaj v hale a bolo to cítiť aj na mojej hre. Zo začiatku som sa strašne hľadal. Musím priznať že som nebol nejako extra so sebou herne spokojný. Našťastie naši súperi neboli nič extra takže sme dokázali v kľude povyhrávať skoro všetky zápasy. Dokázali sme vyhrať aj ten finálový a to znamená že sme to vyhrali a nakoniec sme boli všetci s predvedenou hrou celkom spokojný. Aj keď sa mi zdá, že tam nebol tím, ktorý by naše schopnosti dokázal dokonale preveriť. Ja osobne som si zahral dobre. Som sa trošku rozohral na zbytok sezóny, a hlavne sme mali more času na spoločnú diskusiu so spoluhráčmi o všetkom čo sa frisbee týka, aj netýka. Bolo to veľmi prijemné, čím by som celej ŽZ touto cestou veľmi rád poďakoval ĎAKUJEM. Je vidieť, že tímspitit má na vysokej úrovni čo znamená, že keď sa spí spia všetci, keď sa ide na vianočne trhy idú všetci a keď sa žúruje žúruju všetci a tak to ma byť :). Už teraz sa teším na ďalší turnaj, kďe sa s týmto veľmi príjemným Pražským tímom znovu stretnem.