Juniorský vs. nováčikovský kemp v Trnave

Najbližšiu sobotu sa na malebných ihriskách Slávie Trnava uskutoční spojený kemp pre nováčikov a juniorov. Podobne ako po minulé roky bude nováčikovská časť kempu zameraná na základné techniky a juniorská časť sa bude sústrediť aj na niektoré pokročilejšie herné taktiky, keďže slovenskí juniori absolvujú tento kemp ako prípravu pred tohtoročnými Majstrovstvami Európy juniorov v Kolíne nad Rýnom.

Dátum kempu: sobota 11.5.2013
Čas: 10:00 až 17:00 s prestávkou na obed (12:00 až 13:30)
Miesto: Trnava, Ihriská Slávia Trnava, stretnutie je na prvom ihrisku – http://goo.gl/maps/vBE27 – a samotný kemp bude na jednom z oplotených ihrísk.
Šatne: Ako vždy, šatne budú prístupné iba po skončení kempu
Jedlo: Pre jedlá iné ako vlastné z domu platí: priamo pri ihriskách je reštaurácia, v prípade záujmu je možnosť objednať hromadne pizzu.
Peniaze: Kemp plne hradí Slovenská asociácia frisbee, takže všetci účastníci ho majú zadarmo. Takisto tréneri, ktorí na kemp prídu vypomáhať a učiť ostatných majú preplatené cestovné náklady.

Program kempu:
10:00 – spoločná rozcvička
10:30 – 12:00 Doobedná časť – individuálne schopnosti hráčov, drily v malých skupinkách (chytanie, hádzanie, fejkovanie, cuttovanie,…)
12:00 – 13:30 Obedná prestávka
13:30 – 15:00 Tímové stratégie – vo väčších skupinách (dumpswing, vertical stack,…)
15:00 – 17:00 Prípravné zápasy tímov
Dúfame, že sa nás v Trnave stretne čo najviac a že sa vám podarí z tohoto kempu odniesť si čo najviac užitočných informácií.
Pre hráčov, ktorí si nemyslia, že patria medzi nováčikov a už vôbec nepatria medzi juniorov máme nasledovný odkaz: môžete takisto prísť, doobeda ako tréneri a poobede ako sparingoví hráči na zápas. Budeme veľmi vďační za každú pomoc. Čím viac trénerov, tým osobnejší môže byť prístup v jednotlivých skupinkách.

Tešíme sa na vás
Juniorskí tréneri
Rišo, Katka, Miki, Bruno

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.