Youth Challenge 2020 – Wroclaw

Počas víkendu (1-2.8. 2020) sa juniorská prípravka zúčastnila juniorského turnaja Youth Challenge 2020 vo Wroclawi. Domov si odnášame pomyselné striebro.

Hneď na začiatku turnaja sme odohrali dva veľmi vyrovnané zápasy proti tímu Leftovers a Flow. Obidva sme ukončovali v universe pointe. Prvý prehrou a druhý výhrou. V treťom zápase proti poľským Brave Beavers sme situáciu mali pod kontrolou od začiatku a podarilo sa nám vyhrať s veľkým odstupom. V štvrtom a poslednom zápase v sobotu sme sa popasovali s nemeckým tímom Pizza Volante a následne opäť vyhrali.
V nedeľu sme mali odvetu s Flowom. Na našich hráčoch vôbec nebolo vidieť únavu. Do zápasu šli ešte s väčším nasadením ako v predchádzajúci deň. Na konto nám tak po veľmi intenzívnom zápase pribudla ďalšia výhra. Vo finále sme sa stretli znovu s Leftovers. Im sme ale podľahli a obsadili tak 2. miesto.

Tempo turnaja bolo naozaj náročné. Naši juniori museli pár krát odohrať zápasy za sebou. Svojim výkonom a sústredením však neustále dokazovali, že sa im oplatí venovať. 💪