Výlet do Senice na tréning

Preskočím a začnem od konca. Budem sa venovať (ako som chalanom sľubil) recenzii Pizze.
Keď som si myslel že AURA PIZZA v Trnave je ultimatny krok v tvorbe pizze veľmi som sa mýlil!
Senický SUNNY restaurant ponuka nevýdanú službu (je bez názvu a preto ju pomenujem) LADDER MENU (vysvetlenie si necham niekde na party aby bolo o zábavny príbeh viac).
Spočíva v tom že si môžte za paušalny poplatok 3,8 E vyskladať ľubovolnú pizzu (proste PIMP MY PIZZA) . Nakoľko som bol zaskočený týmto „programom“ pizza operátora som zvolil konzervatívny mierne modifikovaný model Provencialle. Luky, veľký to špekulant, si pomocou myšlienkového experimentu vyskladal pizzu, ktorú by sme mohli nazvať zelený moped. (špenát, brokolica, syr, kuracie mäso, vajíčko,?? ). Po chuťovej stránke má moja pizza uniesla do centra kantonu Provenciálie. Zistil som počas toho ako som jedol že je to o placatých tvaroch.
!No mňam, až sa mi nechcelo odísť. Rád sa vrátim aj kvôli tomu aby som otestoval palacinky (predpokladám vysoký OPAM faktor*). Ja viem mal som veľké oči ale palacinky by som už rozhodne nenatlačil.

Trening

Veľmi pekne miesto v Kunove (kúsok od čajovne u soudedu) dotvorené malou (teraz dravou) amazonečkou (aby discraft neskrachoval). Kvalitný trávnik, pomerne husto osídlený skupinkami rôznych hádzačov. Samozrejme sa pridávame k nadšencom KUS PLASTU**.
Prichádzame s Aďom trochu neskôr a pridávame sa po rýchlej rozcvičke k marking drilu. Pár rád na zlepšenie techniky a potom nasleduju ďalšie dva drily (diamant a trenovanie huckov).
Potom už začína zápas – tréningový ale v slušnom tempe. O pekné momenty nebola núdza, dlhé prihrávky, bloky, súboje o disk – to všetko vo veľmi príjemnej atmosfére. Tréning zakončil peťo grandióznym útočným layoutom v zóne. Po kofolke sa išlo späť hádzať a potom už nasledovala PIZZA Selanka a domov.
* OPAM faktor je vyvinutý špecialnou komisiou SHANGRI-LA, ktorá má pomáhať zákazníkom lepšie sa orientovať na trhu palaciniek (budeme sa mu ešte podrobne venovať)
**KUS PLASTU je nové vychádzajúce frisbee teleso a budeme o ňom určite počuť!