Vienna Winter League 2011

Tohtoročnej Winter ligy vo Viedni sa zúčastnilo celkom 7 slovenských tímov vo všetkých štyroch kategóriach. Slovenský historicky najúspešnejší tím Mental Discorders ostal tento rok doma.

Scorpions v kategórii OPEN posilnení o pár hráčov Mental Discorders Bratislava a Golden Ants sa prepracovali až do finále. V tejto kategórii sme boli takmer svedkami čisto slovenského finále, ale napokon Morthens Trnava v silnom vetre nestačili na slovinsko-britský pickup VERTIGO, a tak museli hájiť česť Slovenska len Škorpioni. Vo pomerne vyrovnanom finále Scorpions dokázali opakovane zaskórovať proti vetru a zaslúžene vyhrali, v inak veľmi spiritovom finále 9:6.
Ďalší naši zástupca First Date Košice skončil na 13. mieste a o niečo lepšie si počínali Outsiterz Open ktorí skončili na 11.mieste.
V PRO divízii nestačili Outsiterz v semifinále na thebigEZ a tak im ostal boj o tretiu priečku, kde podľahli tímu la Fotta Bologna. Celkovými víťazmi sa stali výborne hrajúci thebigEZ, ktorí rutinérsky porazili Cosmo Disc zo Slovinska.
cenu fair play si odniesli Outsiterz.
Women divízia
Layds bojovali z plných síl, ale na semifinále to tesne nestačilo. Zápasy oba dni boli poznačené silným vetrom a tak sa nakoniec Layds umiestnili na 5.mieste keď v závere zdolali tím To Mi Deli zo Slovinska.
JUNIORS
Rovnako ako dievčatá, aj slovenskí juniori ostali na hranici semifinále a skončili na 5.mieste.
konečné poradie tímov
kompletné výsledky v pdf