Senický HAT turnaj

Hneď prvú sobotu po Novom roku, 7. januára, sa konal už 7. ročník senického HAT turnaja. Ten sa po prvý raz presunul do väčších priestorov nafukovacej haly FK Senica, kde sa vošli nielen dve regulérne ihriská, ale bolo aj dosť miesta na postranné aktivity, akou je spikeball. Viac priestoru umožnilo zvýšiť kapacitu na 10 tímov.

HAT turnaj je špecifický tým, že hráči sa naň prihlasujú samostatne, nie ako tímy. Následne sa vytvoria rovnomerné tímy, aby si ľudia zahrali čo najvyrovnanejšie zápasy a hru si tak naplno užili.

Turnaj začal zadelením jednotlivých účastníkov do tímov. Tohtoročnou témou boli Marvelovský superhrdinovia, každý tím niesol meno jedného z nich. Po zoznámení sa s novými spoluhráčmi mohlo všetko začať. Celkovo sa odohralo 33  zápasov. Každý hráč si od rána moho vybrať zo  7 druhov lahodných pomazánok.

Po odohratí vyrovnaných zápasov, v ktorých rozhodoval každý jeden bod, sa víťazom stal tím Hulk s kapitánom Marcelom Kucharíkom. Cenu Spirit of the Game vyhral tím Falcon vedený Andrejom Turanom (NewNew-om).

 

Rozdelenie tímov, výsledky zápasov aj hodnotenie Spirit of the Game nájdete tu.

Fotky sú dostupné na facebookovskej fanpage organizačného tímu Kus Plastu

 

Tešíme sa o rok!

Kus Plastu Senica