report Mental Discorders z Paganella 2008

PAGANELLO 08 Senza fine (bez konca)

Streda 19.3. potraviny Holubka
Stretávame sa a predtým ako odchádzame robíme posledné nákupy a rozbehneme mini kontest v powerballe. Vyhráva 57kilový conterstrikista NEWNEW.
Vyrážame a ja hneď usínam. Prebúdzam sa až na pumpe v Klagenfurte.
Od šoférujem druhú polku cesty a v Rimini sme ešte pred 10:00.
Štvrtok 20.3.
Našťastie sme ihned ubytovaní v štvorhviezdovom hotely Paradiso . dotlačíme nejaké jedlo dávame chill out spánok do 15:00. Potom ideme na plážičku trénovať. Je dosť chladno, ale plechové nebo a vetrík hodne pofukuje. Hádžeme si… snažíme sa hádzať ale vietor je ozaj silný. Poriešime pár drillov, taktiku, zahráme si prípravnu hru a ideme sa na hotel sústrediť. V podvečer vyrážame do le Befane na nákupy. Trochu blúdime ale stíhame tam prísť s 20 minútovou rezervou ?. Vraciame sa na hotel a o 22:00 vyrážame na welcome party, kde sme boli neuveriteľných 80 minút!! Veľmi veľká zima nás vyhnala spať.
Piatok 21.3.
Počasie sa drží. Je chladno ale slniečko svieti. Hráme až o 11tej proti Holanďanom
FORCE ELEKTRO 7:9
Sú strašne pomalí až mi je to čudne. Striedame body až do stavu 5:5, kde im uchádzame na 7:5. Vypršal čas a hrá sa do 9. Katastrofálna koncovka! Prehrávame 7:9 a ja stále nechápem ako sme to mohli prehrať. Štyri chybné rozohrávky a je koniec. Veľmi významným faktorom bol vietor a v tom boli viac doma Holanďania. Až ma zamrazilo keď som išiel do dôsledkov. Ak to takto pôjde ďalej skončíme veľmi zle!!
COTA 5:12
Klasický súper nás klasicky poráža. Na pláži sú doma a vedia to. Oproti minulému roku však vyhrávajú lebo sme hrali nekoncentrovane a až príliš odovzdane. Nakoniec prehrávane 12:5.
NICE LEGS 13:8
Do zápasu ideme veľmi svedomite. Ak chceme postúpiť musíme vyhrať aspoň o č body, čo je na pláži mimoriadne náročný cieľ. Otvárame zápas dlhou prihrávkou po vetre a vedieme 1:0. Súper dorovnáva. Krátkou kombinačnou hrou dávame bod a vzápätí po súperovej chybe dávame ďalší bod na 3:1. Do stavu 5:4 striedavo skórujeme. Hádžem dlhý upside po vetre na Dablina, ktorý prešiel cez obrancu o pár milimetrov- 6:4. Prichádzajú ťažké chvíle. Naša obrana však vyvíja tlak a my opäť dvakrát skórujeme 8:4. Hráme dravo a veríme v náš postup. Všetci makajú a čas končí za stavu 11:7. Máme ďalšiu možnosť skórovať, ktorú využívame až na druhýkrát po tom čo Dublin dropuje v zóne. Infarkt na krajíčku. Ideme brániť a Nice Legs útočia po vetre. Dostávajú sa do polky ihriska. Vyvíjame veľmi veľký tlak a po pár sekundách zahadzujú disk do outu. Berieme time out aby sme dohodli signál. Chorche dvíha disk, hádže break force na Dablina, ktorý mu naráža disk do behu a Chorche nahráva disk voľnému Patrikovi. Ako náhle chytá disk naša radosť je veľká!!! Postupujeme do horného poolu!!!
Večerná party je bez nás, oddychujeme a tešíme sa na zápas proti No tsu oh!

Sobota 22.3.
NO TSU OH 15:4
Hrajú si svoje a nehrnú sa do akcie skôr čakajú na naše chyby. A tie prichádzajú po príliš horlivom útoku. cítiť že atleticky nie sú vo forme a pobili nás skúsenosťami. Pozitívom bol fakt že dostali aj pár blokov! Na výsledku to však nebolo vidno lebo sme ich nepretavili do bodov. Prehrali sme 15:4.
PATATAS BRAVAS 6:9
Zbabraný úvod a celý zápas mame trojbodové manko. V závere sa doťahujeme a za stavu 5:7 končí čas. Skórujeme na 6:7. Po pulle ubraňujeme a máme možnosť skórovať avšak chybíme, čím sa pripravujeme o možnosť vrátiť sa do zápasu. Prehrávame 6:9, škoda preškoda. Treba povedať že PB to na piesku vedia. xxx hot movies. Kvalitný pohyb po ihrisku a krásne prihrávky.
SCADOUR 7:15
Spôsobili malú senzáciu, keď včera porazili NO TSU OH. Veríme si však že ich porazíme. Nestalo sa tak, lebo robíme príliš veľa chýb v rozohrávke a tak sa snažíme zápas dohrať s čo najlepším skóre. Tento zápas sme ozaj zbabrali.

Nedeľa 23.3.
IZNOOGOOD 8:14
Celkom fajn hra. Francúzi sú celkom behaví a ani necallolujú ako nás upozorňovali včera talianskí Scadour. Atleticky sme vyrovnaní IZNOGOOD má málinko viac skúseností čo sa prejavilo aj skóre.
recovery EMO 8:6
Do zápasu prichádzame suverénne a robíme si srandu že toto máme radi. Ťažké hry kde ide o veľa… ktoré vždy vyhráme. Od samého začiatku vedieme a kontrolujeme hru. Navyše naša obrana urobila trojbodové vedenie. Hráme klasicky. Dlhé do zóny a tesná osobná obrana.
Vyhrávame aj preto, lebo EMO nie sú na tom atleticky bohvieako.
UFO 3:10
Najhoršie v živote. V živote som nehral v 4´C a silnom daždi a vetre… a bosí na piesku. No HNUS!!! Do stavu 2:2 je to vyrovnané lenže potom sme totálne skrehli a motorika nikde. Vďaka bohu hra skončila veľmi rýchlo a my sa ideme

PONDELOK
MR. TWISTER 10:8
N a zápas meškáme a prichádzame tesne pred začiatkom. Som znechutený lebo opäť sme nedodržali čas odchodu z hotela. S bohom kvalitná ranná rozcvička a tak je to len akýsi á minútový zliepanec strečingu, warm upu, hádzania, drillov. Až minutu pred zápasom prichádza jeden chlapík že on tu je sám. ? tak začíname asi o päť minút neskôr a hráme takmer celý zápas 4:4. Taká variácia. Na to že hráme proti štyrom šulinkom (jeden hral celý čas v rifliach!!) tak sa MEGA TRÁPIME!!! Až v polovici zápasu si robíme dvojbodový náskok aj vďaka Jožovmu Callahanu. Zlepšili sme útok a hráme s rozvahou, teda už len 2 turnoveri za bod. No proste bez rozcvičky. Vyhrávame 10:8
SCADOUR 12:11
hrali sme koncentrovanejšie ako prvý zápas. Striedame body a robíme menej chýb v útoku. Až za stavu 5:5 prichádza zlom a začíname prehrávať 5:8. Cítim však vôľu zvíťaziť. Prichádzajú aj nejaké naše obrany, ktoré premieňame na body. Čas vypršal za stavu 9:10. Doťahujeme na 10:10, ale v zapätí Scadour skóruje. 10:11, match point. Musíme dať bod. Prekvapujeme dlhou hneď z pullu. Dublin s istotou chytá. Ideme brániť a darí sa nám hneď po druhej prihrávke nasleduje drop. Berieme time out a aranžujeme postavenie v zóne. Chorche v strede berie disc break force na Kian a ten posúva po čiare na Patricka. A tak aj bolo. Vyhrávame 12:11 a končime na 21.mieste.
Počasie sa opäť zhoršilo a tmavé mraky tiahnu nad arenu, kde práve vyhrali Flugsaurier juniorsku divíziu. Stretávame sa v stane kde takticky čakáme pol hodinu či sa nezlepší počasie. Nezlepší, nie tento rok a tak odchádzame po ženskom finále asi o tretej.
Tak toto bolo 18.paganello SENZA FINE… bez konca. Cesta prebehla v pohode až na sneh v dolomitoch ?
ACROBATIC PAGANELLO /FREESTYLE/
Od prvého Freestyle Paganella sa veľmi veľa zmenilo. Tento rok súťažilo vyše 40 hráčov (dvojice a COOP). Špeciálne treba pripomenúť že prišiel aj JOEY HUDOKLIN, ktorý ma veľmi sklamal lebo doslova nič nepredviedol a celý čas bol akosi mimo. Za to treba pochváliť talianských jammerov ktorí majú super drive!!! Fabio Sanna, Claudio Cigna a legenda Clay!!!
Niektoré tímy excelentne predviedli naozaj krásne, technicky obtiažne rutiny.
Na Paganello prišli tento rok aj naši českí bratia ktorí šlapú a zlepšujú sa zo dňa na deň!!!
KEEP ON JAMMIN´!
Víťazné tímy:
Fabio Sanna, Tom Leitner
Paul Kenny, Clay Colléra a Manuel Cesari