Puklica – Súťaž o frisbee fotku a video roka

Kým prípravy na slovenský gala frisbee večer Puklica (sobota 4.12. U Očka) pokračujú, prvá súťaž sa začína už hneď teraz: Súťaž o frisbee fotku a video roka. Tento rok prebehlo množstvo zaujmavých podujatí v diskových športoch a na všetkých ste boli vy – s fotoaparátmi a kamerami. Teraz je čas vaše najlepšie zábery nájsť a ukázať všetkým ostatným.
Pravidlá súťaže:

  • Do súťaže sa môže prihlásiť ktorýkoľvek slovenský hráč alebo hráčka diskových športov, prípadne vaši priatelia alebo príbuzní žijúci na Slovensku alebo so slovenským občianstvom (to aby sa nám do súťaže neprihlásil Matt Lane).
  • Fotografia alebo video vznikli v roku 2010 a môžu zachytávať ultimate, discgolf, alebo freestyle, prípadne iný zaujímavy moment z turnaja alebo súťaže.
  • Fotky musia mať minimálne rozlíšenie 300 x 400 pixelov a zároveň maximálnu veľkosť 5 MB.
  • Video musí mať minimálu dĺžku 10 sekúnd a maximálnu dĺžku cca. 120 sekúnd.
  • Každý môže do súťaže prihlásiť najviac dve fotky a dve videá.
  • Fotky a videá je potrebné zavesiť na web (pre fotky by to malo byť verejne prístupné miesto na bežných serveroch ako Picassa, Flickr a podobne), kým videá treba umiestňovať na youtube, prípadne podobný server, umiestnenie na sťahovacom serveri ako napr. rapidshare nie je postačujúce.

Linky na vaše fotky a videá nám do súťaže posielajte na adresu safslovakia@gmail.com do nedele 7.11. Od pondelka 8.11. do nedele 28.11. potom budete môcť online na tejto stránke hlasovať za vašeho favorita spomedzi finalistov, ktorých vyberú organizátori ankety Puklica 2010. Víťazi súťaže budú vyhlásení online v stredu 1.12. na stránke www.szf.sk, zároveň s cenami, ktoré priamo udeľuje Výkonná rada SAF, vrátane ceny za celoživotné zásluhy v slovenských diskových športoch.
Tešíme sa na vaše príspevky do súťaže.
Ilustračná fotografia prevzatá zo serveru www.cinematik.sk