Juniorská reprezentácia na EYUC 2017

V holandskom meste Veenendaal sa zajtra, 5.8., začnú juniorské majstrovstvá Európy krajín (European Youth Ultimate Championship 2017). V štyroch divíziách U20 a U17, juniorky aj juniori, sa predstaví celkovo 53 tímov z 20 krajín.

Slovensko budú reprezentovať 2 tímy do 20 rokov. Oba tímy majú za sebou dosť skúseností. Očákavame teda pekné zápasy a zaujímavé výsledky.

Juniorky U20

V základnej skupine sa stretnú s tímami: Nemecko, Švajčiarsko, Slovinsko, Belgicko.

Zostava: Lucia Pekárová, Tímea Petrovičová, Gabriela Cvečková, Diana Gizická, Petra Melušová, Júlia Banetková, Alexandra Neckárová, Romana Hrošová, Lenka Michálková, Adela Nekorancová, Jitka Muravská, Timea Szöllősová, Nikoleta Banašová, Simona Findriková

Trénerky: Veronika Čollaková, Petra Morávková, Radka Masloviaková

Juniori U20

Dostali sa do ťažkej štvorčlennej skupiny. Súperi: Veľká Británia, Francúzsko, Holandsko.

Zostava: Juraj Trappl, Richard Mička, Tomaš Škorvánek, Filip Csonka, Matúš Olešnaník, Dominik Cibula, Martin Števko, Slavomír Hanzely, Slavomír Mečiar, Lukáš Kasperkevič, Erik Dragon, Filip Kandalík, Michal Paulovič, Samo Krajči, Timotej Hajduk

Tréneri: Matej Surový, Michal Kšinant

Výsledky, online prenosy, informácie

Výsledky sledujte na oficiálnych stránkach EYUC 2017. Takisto môžete sledovať dianie v našich tímoch na facebook stránke slovenskej juniorskej reprezentácie. Tam sú predstavené aj všetky hráčky ženského tímu. Živé prenosy je možné sledovať na stránkach Fanseat (povinná registrácia, prvý mesiac zadarmo). Budú prenášané zápasy z 2 ihrísk (program livestream). Dúfajme, že uvidíme aj niektoré zápasy našich tímov. Majstrovstvá Európy vyvrcholia finálovými zápasmi 11.8.

Držíme palce!

Za podporu reprezentácie ďakujeme firme Nicereply, sponzorovi Slovenskej asociácie frisbee.