2. ligové kolo ultimate Košice

Cez víkend 28. – 29.5. sa odohralo 2. ligové kolo na ihrisku Technickej univerzity v Košiciach.
Organizátorom bol domáci klub KeFear a organizácia bola na vysokej úrovni. Mimo štandardných vecí ako ihriská, sprchy, šatne, raňajky a spanie v neďalekej (<1km) hale, dokonca nechýbala ani hudba na ihrisku, stánok s kávou a live scoring. Večere neboli organizované spoločne kvôli nedostatku záujmu zo strany tímov.
Hralo spolu 7 slovenských tímov systémom každý s každým a nakoniec finále medzi prvými dvoma. Konečné umiestnenie (výsledky zápasov)
Konečné poradie:
1. Baník Lásky (Prievidza)
2. Outsiterz (Bratislava)
3. Paskudy (Sabinov)
4. KeFear (Košice)
5. Kus Plastu (Senica)
6. SkyUp (Košice)
7. Northside (Turzovka)
Víťaz SOTG sa stali tím Kus Plastu Senica, ktorý ale nebol vyhlásený na podujatí (kvôli skorému odchodu niektorých teamov) a bude vyhlásený dodatočne.
Ako negatívum treba spomenúť pomerne malú účasť tímov (iba 7). To prinieslo problémy s rozpisom a na konci s vyhodnotením, kde chýbala už väčšina tímov. Celkovo mal ale turnaj veľmi dobrú atmosféru, počasie bolo až nadmieru slnečné a teplé. Turnaja sa zúčastnilo aj veľké množstvo nováčikov, čím spĺňal rozvojové ciele SAF.

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.